Hľadať
Filter by Custom Post Type
Stránky
Produkty
Filter podľa Kategórií produktov
KLINCOVAČKY MCN

VŠETKO PRE VÝROBU PALIET

Hľadať
Filter by Custom Post Type
Stránky
Produkty
Filter podľa Kategórií produktov
KLINCOVAČKY MCN

KONŠTRUKČNÉ S TANIEROVOU HLAVOU

Konštrukčné skrutky pre drevostavby s tanierovou hlavou majú vďaka svojej konštrukcii všestranné použitie pri montáži drevostavieb a rôznych drevených konštrukcií.

Hlava skrutky so zosilnením a XXX drážkami zaručuje optimálne zapustenie do materiálu.
Drážka pre pohon TORX umožňuje vytvoriť vysoký krútiaci moment. Špeciálna konštrukcia samosvorného a vysokého závitu dokonale kotví skrutku v spoji. Hrubé stúpanie závitu na drieku nepoškodzuje drevo v okolí skrutky a slúži k rýchlemu zavrtaniu skrutky. Konštrukčné stavebné skrutky sú vybavené na hrote rezným britom pre ľahké vŕtanie a presné vedenie. Rezný brit významne znižuje poškodenie skrutky pri zavrtávaní.Frézka na konci závitu slúži k dezintegrácii triesok vzniknutých zavrtávaním a uľahčuje ich odvod pozdĺž drieku.Pre zvýšenie odolnosti proti korózii ma skrutka vrstvu pokovenia bielym zinkovaním alebo žltým zinkochromatovaním – 8μm.
Následne je povrch skrutky lubrikovaný špeciálnym voskom uľahčujúcim aplikáciu a šetriacim bit a uťahovacie prístroje.

Použitie:
Konštrukčné stavebné skrutky sú určené na montáž spojov drevostavieb.Vďaka špeciálnemu kaleniu sú vhodné na montáž nosných aj nenosných konštrukcií stavieb.Sú univerzálne a môžu byť použité pri montáži systémov drevostavieb masívnych, skeletových ale aj rámových.Sú vhodné pre bežné montážne práce kde cieľom je zabrániť kotveným prvkom vo vybočení a posunutiu.Ich výhodou oproti klincovým spojom je, že sú rozoberateľné.
Aplikácia je jednoduchá a spoje sú esteticky dokonalé.


Zobrazuje sa všetkych 37 výsledkov

Nákupný košík